Helko

Bydlení pro mladší věkové kategorie

Být mladý je krásné, ovšem jak už to bývá, i v této životní etapě se do cesty staví nejrůznější překážky. Například v případě zamilované dvojice, která se rozhodne, že chce trávit život společně v jedné domácnosti. Takovéto rozhodnutí sebou nese možná více, než se zprvu může zdát.Nový domov
Nikdo si nepředstavuje, že z prvního pohledu, poměrně jednoduchá věc, může být nesmírně vyčerpávající a náročná. Na mladé dospělé je kladen velký tlak, a to hlavně z finančního hlediska. Ne každý má rodinu, která mu je schopna zařídit nádhernou budoucnost díky tučné částce na připraveném bankovním účtu. Takovíto šťastlivci pak nemusí řešit otázku peněz, ale potýkat se „jen“ s vyřizováním okolo bydlení. Ostatní mají dvě možnosti: pracovat a vyčkávat na to, až na jejich kontě bude dostatek financí, což obvykle může trvat i několik desítek let a pak je tady možnost druhá – vzít si hypotéku. Jenže hypotéku nedostane jen tak každý. Je třeba splňovat několik podmínek, jako třeba mít zaměstnání se smlouvou na dobu neurčitou, splácat pravidelně danou částku a další. Pro páry, kterým je přes třicet to už nebývá až tak velký problém, protože spolu obvykle už nějaký čas jsou, vydělávají si peníze dostatečně dlouhou dobu a vědí, co si mohou dovolit pravidelně splácet. Jenže mladší ročníky takhle nefungují. Smlouva k hypotéceNejsou v tomto ohledu až tak zběhlí a pomyšlení na půjčování si peněz je děsí, protože je to zkrátka velký krok a zodpovědnost. Naštěstí od srpna roku 2018 mladé rodiny získávají možnost půjčky na bydlení Nebankovní hypotéky, čímž se úplně mění situace.
Samozřejmě i zde je několik podmínek za kterých hypotéku mohou páry získat. Jednou z nich je být v manželském, či partnerském svazku a druhou nebýt manželé, ale mít dítě. Nejedná se tedy o žádné nelogické, či náročné podmínky. Stačí je tedy splňovat a o půjčku požádat. Šance jsou vysoké a vyžít téhle jedinečné nabídky není nikdy na škodu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup