Helko

Ideální cviky na ploché břicho, při kterých se pořádně zapotíte

Toužíte mít krásné pevné tělo, ale máte pocit, že běžné cvičení není dostatečně účinné? Za vypracovaným břichem stojí mnoho úsilí, ale existují cviky, při kterých uvidíte první výsledky již za pár týdnů. Stačí jen věnovat cvičení dostatek času a upravit svou stravu. I to může být někdy problém, ale myslete na svůj cíl. Představíme vám účinné cviky na ploché břicho, které si prostě zamilujete. Navíc vám bude stačit jen 20 minut denně. Tak co, jdete do toho spolu s námi?

muž

Proč je důležité provádět cviky na ploché břicho pravidelně?

Pokud si myslíte, že cvičit jednou za týden či za dva je dostatečné, vyvedeme vás z omylu. Na to, abyste získali pevný střed, potřebujete pravidelnost nejen ve stravě, ale zejména v cvičení. Při provádění cviků na ploché břicho je třeba se zaměřit na spodní břicho, vrchní část břicha a také šikmé břišní svaly. Je třeba si uvědomit, že spodní břicho bývá nejproblematičtější částí, protože se na něm ukládá velké množství tuků. Pokud jste v cvičení nováčkem, určitě se nesnažte hned poprvé cvičit tak dlouho, jak svedete. Jak se říká, netřeba to na začátku propálit. Rychlejší výsledku dosáhnete, když na to půjdete pomalu. Zpočátku cvičte každý den maximálně 10 minut. Pravděpodobně budete cítit namožené svaly, ale nenechte se odradit. Jde o přirozenou reakci těla na zvýšenou zátěž. Cviků na ploché břicho je obrovské množství, ale my vám prozradíte, které jsou nejúčinnější.

cvičení

Efektivní cviky na ploché břicho, na které vám bude stačit minimum času

Cviky na ploché břicho by se vždy měly provádět v určitých sériích. Počet opakování v jedné sérii stanovíte podle toho, kolik svedete. Postupem času můžete počet opakování navyšovat. Většina cviků se provádí na zádech, ale existují i takové, které se dají dělat v jiných polohách. Jedním z takových cviků na ploché břicho je plank. Má množství variací, a co je nejdůležitější, je skutečně účinný. Můžete ho kombinovat s cviky na zádech. Zde si však dejte pozor, aby se vaše záda dotýkali podložky. Prohnutý hřbet vás totiž může začít po čase opravdu bolet. Více o cvicích na ploché břicho se dozvíte na webové stránce .