Helko

Služby SEO

Dalo by se říct, že SEO je vlastně jakýmsi procesem, který ovlivňuje viditelnost na internetu. Proto vás tímto způsobem můžeme dostat do popředí. Protože jakmile budete více vepředu, tedy vaše internetové stránky, pak je mohou lidé častěji a daleko více navštěvovat, což znamená, že vám to nejenom zvýší návštěvnost, ale v případě eshopu třeba také obchody. A to je právě přání mnohých klientů.
Google Polaroid Pinterest
Od toho SEO služby fungují a naše společnost je umí zprostředkovat od A do Z https://www.seolight.cz/.

  • Sdělte nám své požadavky, abychom byli v obraze, jak vysoko a daleko se chcete dostat. Každý klient má jiná přání a my vsázíme v tomto směru na naprostou individualitu, proto se u nás setkáte pokaždé s osobním, individuálním jednáním, i když to bude třeba jenom po internetu. Nebudeme vás zdržovat zbytečnými a zdlouhavými schůzkami, pokud si to vysloveně nepřejete, protože veškeré věci stačí vyřídit telefonicky nebo pomocí e-mailu.

Akce Spolupráce
Search engine Optimization

Jedná se tedy o jakousi optimalizaci, ale čeho? Většinou se anglická slova, která vlastně název SEO vytváří, překládají jako optimalizace vyhledávačů, ale dá se použít i mnoho jiných překladů. V poslední době se objevil jeden výraz, ke kterému se mnoho odborníků přikládá a to je přeložení způsobem: optimalizace nalezitelnosti na internetu. Jakmile využijete SEO budete přístupnější a vaše stránky budou snadněji k nalezení, proto tento výraz. Vyhledávače je díky tomu mohou posouvat do popředí a lidé je mohou navštěvovat častěji a více.
Technologie Flatlay
Z anglického SEO – Search Engine Optimization. Celý proces se vám může zdát složitý, ale věřte, že my se v tomto odvětví umíme dokonale pohybovat a umíme se mu přizpůsobit.
Zajistíme veškeré nastavení
On – page faktory

  • Provedeme analýzu vašeho webu a pomůžeme vám s klíčovými slovy. Ty si musíte vymyslet a je potřeba přitom opravdu přemýšlet, protože na klíčová slova se posléze píšou články.

Off – page faktory

  • Linkbuilding – tvoření zpětných odkazů pomocí článků. Vybrat si můžete ze základního typu PR článků, revolučních PR článků nebo tematických PR článků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup