Helko

Tropy v panelákovém bytě už nemusí být utrpením

S létem se zrovna dvakrát nekamarádíte a tropické teploty jsou pro vás hotová muka? Obzvláště pokud bydlíte v paneláku, právě tam bývají horka dost nesnesitelné. Nezbývá pak než vyrazit k vodě, sprchovat se studenou vodou nebo se ochladit zmrzlinou. Všechno to jsou ovšem řešení pouze dočasná. Co takhle to vyřešit rafinovaně?

teplota

I když je v kalendáři léto a rtuť teploměru za oknem nenávratně stoupá vzhůru, u vás doma můžete mít příjemný chládek s teplotou, která konkrétně vám vyhovuje.
A čím toho docílíte? Pořiďte si klimatizaci praha a váš problém bude nadobro vyřešen.

Nemusíte se vůbec o nic starat, klimatizační jednotku vám dovezeme a přímo u vás doma namontujeme a zprovozníme tak, abyste si co nejdříve mohli začít užívat pro vás příjemných teplot bez ohledu na teploty venkovní.
Užívejte si u vás doma příjemného vzduchu přesně podle vašich představ a věnujte se bez obav jakýmkoliv činnostem. Už žádné nadměrné pocení a funění z horka, u vás doma může být teplota taková, jaká vám vyhovuje.

A pokud nechcete jen tak obyčejnou klimatizaci, ale chcete ještě něco navíc, pak tu pro vás máme příjemný bonus. V naší nabídce totiž kromě modelů klasických klimatizačních jednotek naleznete také jednotky, které mají ještě nějakou tu funkci navíc. Pokud jste třeba alergici nebo astmatici, tak oceníte funkci čištění vzduchu od pylu a prachu. Pokud jste často nemocní, pak oceníte také funkci čištění vzduchu od různých bakterií.

klima

Pořiďte si i k vám domů tohoto multifunkčního pomocníka a bude se vám bydlet lépe a příjemněji. Parné léto nebo pylová sezóna tak pro vás budou o poznání snesitelnější a vy se budete u vás doma moci cítit maximálně pohodlně a příjemně, bez ohledu na venkovní teploty nebo zhoršené pylové podmínky. Vzhůru za příjemnějším bydlením s novým pomocníkem v podobě bytové klimatizační jednotky.