Helko

Ideální cviky na ploché břicho, při kterých se pořádně zapotíte

Toužíte mít krásné pevné tělo, ale máte pocit, že běžné cvičení není dostatečně účinné? Za vypracovaným břichem stojí mnoho úsilí, ale existují cviky, při kterých uvidíte první výsledky již za pár týdnů. Stačí jen věnovat cvičení dostatek času a upravit svou stravu. I to může být někdy problém, ale myslete na svůj cíl. Představíme vám účinné cviky na ploché břicho, které si prostě zamilujete. Navíc vám bude stačit jen 20 minut denně. Tak co, jdete do toho spolu s námi?

muž

Proč je důležité provádět cviky na ploché břicho pravidelně?

Pokud si myslíte, že cvičit jednou za týden či za dva je dostatečné, vyvedeme vás z omylu. Na to, abyste získali pevný střed, potřebujete pravidelnost nejen ve stravě, ale zejména v cvičení. Při provádění cviků na ploché břicho je třeba se zaměřit na spodní břicho, vrchní část břicha a také šikmé břišní svaly. Je třeba si uvědomit, že spodní břicho bývá nejproblematičtější částí, protože se na něm ukládá velké množství tuků. Pokud jste v cvičení nováčkem, určitě se nesnažte hned poprvé cvičit tak dlouho, jak svedete. Jak se říká, netřeba to na začátku propálit. Rychlejší výsledku dosáhnete, když na to půjdete pomalu. Zpočátku cvičte každý den maximálně 10 minut. Pravděpodobně budete cítit namožené svaly, ale nenechte se odradit. Jde o přirozenou reakci těla na zvýšenou zátěž. Cviků na ploché břicho je obrovské množství, ale my vám prozradíte, které jsou nejúčinnější.

cvičení

Efektivní cviky na ploché břicho, na které vám bude stačit minimum času

Cviky na ploché břicho by se vždy měly provádět v určitých sériích. Počet opakování v jedné sérii stanovíte podle toho, kolik svedete. Postupem času můžete počet opakování navyšovat. Většina cviků se provádí na zádech, ale existují i takové, které se dají dělat v jiných polohách. Jedním z takových cviků na ploché břicho je plank. Má množství variací, a co je nejdůležitější, je skutečně účinný. Můžete ho kombinovat s cviky na zádech. Zde si však dejte pozor, aby se vaše záda dotýkali podložky. Prohnutý hřbet vás totiž může začít po čase opravdu bolet. Více o cvicích na ploché břicho se dozvíte na webové stránce .

Jak se rychle zbavit jarní únavy?

Jarní únava je zapříčiněna různými vlivy jako je nedostatek vitamínů a minerálních látek, dlouhodobý stres, změna času, málo pohybových aktivit a spánku. Jedná se o fyzickou a psychickou vyčerpanost, člověk pociťuje velkou únavu, náladovost, podrážděnost a emoční rozladěnost. Na jaře je vhodné dopřát tělu celkovou detoxikaci organismu, která tělo zbaví všech škodlivin, které se v něm přes zimu usadily.
léčba ruky
V první řadě na jarní únavu platí studená nebo-li otužující sprcha pomocí, které se z pokožky odplavují odumřelé buňky a tím se nastartuje celý organismus. Vhodné je také koupit si v lékárně doplňky stravy, nejlépe multivitamíny, které našemu tělu dodají potřebné vitamíny, které tělo potřebuje pro každodenní fungování a posílíte i imunitní systém.
Z přírody nám pro zmírnění jarní únavy pomohou pampelišky,kopřivy a podběl, jejich části usušte a udělejte si z nich čaj, ten vám dodá tolik potřebnou energii, kterou jste během dlouhých zimních dnů ztratili.
Na jaře by jste do svého jídelníčku měli zařadit ve větším množství zeleninu, ovoce a ryby, ty mají v sobě vysoký obsah vitamínu D, který je potřebný pro správnou funkci imunitního systému. Důležitý v boji proti jarní únavě je také častý pohyb na čerstvém vzduchu, optimální je vyrazit každý den na svižnou třiceti minutovou procházku. Dodržovat pitný režim a denně vypít alespoň dva litry tekutin, pomáhá také cvičení, které rozproudí krev v žilách a tím i nabudí svaly energií.
zelenina s vodou
Neměli bychom jíst smažená a tučná jídla, která zbytečně zatěžují naše trávení, tím zpomalují jeho proces, protože výrazně prodlužuje dobu trávení. A, když už vás jarní únava zmohla, dejte tělu čas, aby se s ní vypořádalo, vhodný je odpočinek, dostatečné množství vitamínů a tekutin, nezatěžovat se namáhavou prací. Jarní únava trvá od několika dnů až týdnů, než si tělo zvykne na nový režim.

Deprese vám můžou zničit život

Každý z nás má v životě minimálně jedno trápení, které není snadné ustát nohami pevně na zemi. Stavu, který je pro vás zničující a ubíjí vás při každé aktivitě nebo práci, kterou děláte, se říká depresivní. Nelze tvrdit, že depresemi si prochází každý člověk, protože se jedná o onemocnění, které může mít v konečné fázi opravdu fatální následky.

Z toho důvodu byste se o vaše problémy, které vás delší dobu psychicky vyčerpávají a trápí, měli poradit s odborníkem nebo jich řešit odpočinkovou cestou.

sezení na zemi

Jenom proto, že máte „depky“ – nejste blázen

Nepokládejte se za zbabělce, který si neumí poradit při jakémkoliv „malicherném“ problému. Mít takzvaně „depku“ není jen tak, a pokud to budete přehlížet a ignorovat skutečnost, že se z ní nemůžete sami dostat, může vám zničit i celý váš život.

Na potížích v životě není nic pozitivního. Vždy však mají své záchranní lano, protože lze tvrdit, že ať už jsou vaše starosti jakéhokoliv charakteru a jakkoliv závažné, vždy pro nich existuje řešení. Jen se k němu musíte dopracovat.

Jestli postrádáte sílu a chuť najít ho, neváhejte se obrátit na pomoc psychologa. Nebude z vás v okamžiku blázen, jenom proto, že k němu zavítáte. Právě naopak, budete silnější a schopný řešit závažné situace adekvátně a tedy tak, jak jiní nesvedou – promluvíte si s někým, kdo je odborníkem na to, jak se s životními prohrami poprat jednou provždy.

Relax v podobě jiných myšlenek

I když je pro vás snad nemyslitelné najít v sobě chuť do nové činnosti nebo se pustit do něčeho, při čem si vyčistíte mysl, věřte, že je to terapie, která mnohdy pomáhá ze všeho nejvíce.

Najděte si koníček, který vás naplní a nahradí prázdné místo, které v sobě máte. Vrhněte se do sportovní aktivity, při které kromě získání endorfinů, ztratíte i přebytečné kalorie nebo na nějaký čas odcestujte na místo, na kterém se konečně z plných plic nadechnete a zrelaxujete.
horký šálek

Je tolik způsobů, které vám můžou vaše depresivní stavy vylepšit na stav pozitivní energie a životního elánu. Stačí v sobě najít pouze zápal do něčeho nového a víru v to, že zítra může být i lépe.

Zábava pro celou rodinu

Pokud chcete jednou za čas zapomenout na starosti a dopřát si nějaké to odreagování, tak si můžete být jistí tím, že je tu pro Vás možnost, která se Vám bude skutečně líbit. Laser game je vhodnou možností jak pro děti, tak pro dospělé. Je to opravdu zábavná hra, díky které si užijete velké množství vzrušení a výborně se odreagujete, tak proč něčeho takového nevyužít?

DSC8052

Můžete se ponořit do víru akce a dopřát si chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Taková činnost je vhodná jak pro rodiny, tak také pro skupinu přátel, kteří chtějí zažít něco nového. Co byste si vlastně měli představit? Každý hráč dostane laserovou zbraň a speciální vestu. Vesta zaznamenává každý zásah, na to se můžete spolehnout. Vše pak už bude záležet na tom, jak moc jste šikovní a jak dlouhou dobu dokážete vydržet bez zásahu.

Odreagování pro každého
Vraťte se tedy do dětských let, kdy jste si hráli hry na vojáky, a dopřejte si takové odreagování, na které jen tak nezapomenete. Užijete si velké množství zábavy a akce, na to se můžete spolehnout. Jedná se přeci jenom o něco, co si zajisté výborně užijete.

labyrint (33)

Vše probíhá ve speciálním prostředí, které přidává na kvalitě hry a může Vám nabídnout hodně možností, na to se spolehněte. Pokud tedy hledáte odreagování a rádi byste zapomněli na všechny svoje starosti a užili si hodně zábavy, tak si můžete být jistí tím, že si přijdete na své, když se obrátíte právě na nás. My už Vám můžeme nabídnout vše, co byste mohli potřebovat, na to se spolehněte. Rádi Vám vyjdeme vstříc a vždy se Vám pokusíme nabídnout takový termín, který by Vám mohl vyhovovat, a proto neváhejte a využijte naší nabídky. Každý by měl jednou za čas udělat něco pro svoji pohodu a dopřát si takovou zábavu, díky které zapomene na všechny svoje starosti a výborně se odreaguje. Věřte tomu, že ani ve Vašem případě tomu nebude jinak, proto se na nás kdykoliv a bez starostí obraťte, nebudete muset litovat.