Helko

Kde si půjčit?

K tomu, aby soukromé podnikání sloužilo jako zdroj obživy toho, kdo se mu věnuje, nestačí jenom brát z toho, co firma vydělává. Je třeba počítat i s tím, že čas od času přicházejí krušné chvilky, kdy se do takového byznysu musí pro změnu investovat, kdy toto počínání není plusové, ale naopak prodělečné. Není to rozhodně žádoucí stav, ale tak už to prostě chodívá.

Někdy se v podnikání něco zvrtne, někdy mohou vzniknout nečekané škody, někdy mohou selhat dodavatelé či odběratelé, někdy se musí třeba i modernizovat… Je spousta věcí, jež si tu žádají peníze. A ty podnikatel nejednou nemá, nejednou to není schopen dotovat z vlastního jmění. A když už k tomu dojde, je prostě třeba si někde potřebné finance aspoň vypůjčit.

jihoafrické randy

Podnikatelských půjček se u nás nabízí poměrně dost, výběr by tu tedy byl. Ovšem je smutnou pravdou, že ne každému podnikateli v každé finanční instituci půjčí. Zejména právě v dobách, kdy má takový žadatel natolik závažné potíže, že je nedokáže řešit vlastními silami.

Dotyčný přijde dejme tomu do banky, kde po něm chtějí, aby prokázal a doložil kdeco. A nakonec následuje po zevrubném a zdlouhavém prověřování zamítavé rozhodnutí. Žadatel má podle mínění bankovních úředníků například příliš skoupé daňové přiznání či příjmy, nebo tu nevypadá dobře nějaký záznam v registrech dlužníků, mohou tu vadit další dosud nesplacené půjčky, exekuce a kdo ví, co všechno ještě.

peněženka a zloté

A co potom? Potom už zbývá nejednou jenom hypotéka bez registru od nebankovní společnosti. Zde se totiž na zájemce o půjčku nekladou žádné přehnané nároky, nechce se tu, aby dotyčný splnil něco možná zhola nemožného. Tady potřebuje žadatel k tomu, aby uspěl, jenom příjmy takové, aby se z nich dalo splácet, a nemovitost, kterou by se po dobu splácení zaručil za řádné vrácení všeho, co má být vráceno.

A s takovými parametry oné hypotéky tu uspěje kdekdo.

Půjčkou se mnohé spraví

I kdyby se kdokoliv ze soukromých podnikatelů snažil sebevíc, nikdy nemá jistotu, že na tom bude vždy ve všech ohledech dobře. Je celá řada případů, kdy se i ti nejsnaživější a nejschopnější z řad těchto lidí dostávají do ekonomických problémů, a to jak kvůli vlastním pochybením, tak i kvůli vnějším vlivům. A někdy jde o potíže, jež už jsou jejich vlastními silami nezvladatelné. A v tu chvíli obvykle přicházejí ke slovu půjčky.

kreslená peněženka

Pokud si pak chce soukromý podnikatel půjčit, může tak samozřejmě učinit. Ovšem ono to nebývá vesměs až tak snadné, jak by si to mohl někdo představovat. Protože získat potřebnou půjčku znamená v první řadě nutnost přesvědčit finanční instituci, na niž se dotyčný rozhodne vsadit, o tom, že je takový žadatel půjčky hoden. A to nejednou není ani trochu snadná věc. Protože někteří z poskytovatelů půjček kladou na zájemce o finanční pomoc tak vysoké nároky, že není v silách podnikatelů v nesnázích jim vyhovět. Někdy se požadují vysoké příjmy a dobře vypadající daňové přiznání, někdy registry dlužníků bez poskvrnky, někdy další věci, a někdy také všechno naráz. A jistě budete souhlasit, že u podobných půjček podnikatel, kterému se nedaří, nemá naději uspět.

kreslené peníze

Ale tento si přesto nemusí zoufat. Nebankovní hypotéka bez registru https://nebankovnihypoteky.net/nebankovni-hypoteka-bez-registru/ v takovém případě pomůže, na tu je i u nejkomplikovanějších žadatelů spolehnutí. U té totiž stačí jenom dát do zástavy nemovitost a každý si rázem může půjčit třeba i sedmdesát procent její odhadní ceny, s možností splácet takové peníze třeba až po dobu dlouhých třiceti let, a to za skvělých podmínek.

Tady se to obejde bez vysokých nároků na dobře vypadající daňové přiznání, bez naprosto čistých registrů, tady nemusí vadit ani nejeden další nedostatek. A proto je právě tato alternativa nejednou tou jedinou cestou, jak se dostat k penězům potřebným pro záchranu podnikání.

Půjčka je řešení

Do finančních problémů se lze dostat raz dva. Nejednou stačí i jenom nepatrné pochybení nebo trocha smůly a je zle. A tím jediným, co nejednou dokáže zvrátit tento neradostný osud, je potom půjčka. Tedy řešení, jímž se dostane k potřebným financím každý, kdo vyhoví požadavkům, jež na něj poskytovatel takové půjčky klade.
A co ten ze zájemců, kdo nárokům bank a jim podobných poskytovatelů půjček nedokáže vyhovět? I ten má stále ještě naději. I tomu totiž pomůže přinejmenším hypotéka bez dokládání příjmů. Nebankovní půjčka, jež se vyznačuje tím, že ji získá prakticky každý, kdo se za ni dokáže zaručit dáním své nemovitosti do zástavy a prokázáním schopnosti získaný úvěr splácet.
zlaté mince

Kdo dokáže uspokojit v těchto dvou otázkách, může si být jist tím, že potřebné peníze dostane. Přesněji že dostane až sedmdesát procent odhadní ceny oné zastavené nemovitosti.
A co pro to musí udělat?
Musí si zažádat, a to vyplněním formuláře na webu poskytovatele a zasláním požadovaných snímků oné nemovitosti e-mailem k posouzení.
A co dál? Dál už vlastně jenom stačí posečkat, až bude úvěr v rekordně krátkém čase schválen, podepsat smlouvu a počkat na převedení peněz na svůj účet. Bez nutnosti platit cokoliv předem, bez zbytečné byrokracie a přehnaně důkladného prověřování, s možností splácet třeba i dlouhých třicet let a v mezidobí využít půjčené peníze na cokoliv, co je libo.
Ten, kdo si tuto podobnou půjčku vezme, tak může touto zaplatit vše, co je třeba. Aniž by ho děsily přemrštěné úroky nebo třeba zákeřnosti ukryté v podepisované smlouvě, záznamy v registrech dlužníků, nedobře vypadající daňové přiznání či nízké příjmy.
kreslené mince

Zkrátka a dobře je podobná nebankovní pomoc více než prospěšná. A měl by jí využít každý. Přinejmenším ten, komu se nedostává peněz a přitom nemá pomalu žádnou šanci je sehnat někde jinde.

Nebankovní hypotéky

Pojem nebankovní hypotéka může zahrnovat celou řadu různých produktů. Jestliže se na toto spojení podíváme obecně, tak zjistíme, že nebankovní hypotékou je vlastně téměř jakýkoliv úvěr, který klientovi poskytne soukromá společnost. Odtud také název vyplývá. Jedná se o typ úvěru s ručením nemovitostí. Nebankovní znamená, že si pro takovýto úvěr nejdete do banky, ale poskytne vám ji soukromá společnost a v tom je základní rozdíl.

klíče

Rozdílné aspekty bankovních institucí a soukromých společností

V čem je tedy základní rozdíl mezi bankou a nebankovní společností?
Základní rozdíl můžeme najít hned v samotném začátku uvažování, tedy v nahlížení na různé preference, obou těchto společností.
Zatímco banky se stoprocentně drží svých pravidel:

 1. Nahlíží do registrů – nepůjčují nikomu, kdo by měl záznam v registru dlužníků.
 2. Přísně zkoumají Vaši bonitu – věk, zdraví a další kritéria.
 3. Dívají se také na vaše výdělky – musíte mít dostatečný příjem a nízké výdaje, abyste na půjčku vůbec dosáhli. Vše podle platných a striktních norem.

Soukromé společnosti to mohou mít trochu jinak:

 1. Nahlíží sice do registrů dlužníků – ale v tomto případě jde pouze o informační charakter. Soukromé společnosti totiž velice často poskytují úvěry i za předpokladu, že máte záznam. Dalo by se říct, že tedy záznamy tolerují, takže není problém, úvěr za těchto podmínek, i se záznamem, získat.
 2. Nezkoumají nijak zvlášť Vaši bonitu – to znamená, že můžete mít od 18 let věku, až po jakýkoliv věk.
 3. Dívají se sice na vaše výdělky a samozřejmě je posuzují – ovšem není to tak přísné, jako v případě bankovní instituce, kde jsou striktně daná limitní a hraniční omezení.

interiér
Podíváme-li se blíže na základní informace, pak zjistíme, že právě tyto úvěry se poskytují firmám a podnikatelům jako podnikatelské úvěry. Můžete je najít pod názvy úvěr bez registrů nebo úvěr bez doložení příjmů. Velkou výhodou je také rychlé schválení, peníze můžete mít do 24 hodin.

Bydlení pro mladší věkové kategorie

Být mladý je krásné, ovšem jak už to bývá, i v této životní etapě se do cesty staví nejrůznější překážky. Například v případě zamilované dvojice, která se rozhodne, že chce trávit život společně v jedné domácnosti. Takovéto rozhodnutí sebou nese možná více, než se zprvu může zdát.Nový domov
Nikdo si nepředstavuje, že z prvního pohledu, poměrně jednoduchá věc, může být nesmírně vyčerpávající a náročná. Na mladé dospělé je kladen velký tlak, a to hlavně z finančního hlediska. Ne každý má rodinu, která mu je schopna zařídit nádhernou budoucnost díky tučné částce na připraveném bankovním účtu. Takovíto šťastlivci pak nemusí řešit otázku peněz, ale potýkat se „jen“ s vyřizováním okolo bydlení. Ostatní mají dvě možnosti: pracovat a vyčkávat na to, až na jejich kontě bude dostatek financí, což obvykle může trvat i několik desítek let a pak je tady možnost druhá – vzít si hypotéku. Jenže hypotéku nedostane jen tak každý. Je třeba splňovat několik podmínek, jako třeba mít zaměstnání se smlouvou na dobu neurčitou, splácat pravidelně danou částku a další. Pro páry, kterým je přes třicet to už nebývá až tak velký problém, protože spolu obvykle už nějaký čas jsou, vydělávají si peníze dostatečně dlouhou dobu a vědí, co si mohou dovolit pravidelně splácet. Jenže mladší ročníky takhle nefungují. Smlouva k hypotéceNejsou v tomto ohledu až tak zběhlí a pomyšlení na půjčování si peněz je děsí, protože je to zkrátka velký krok a zodpovědnost. Naštěstí od srpna roku 2018 mladé rodiny získávají možnost půjčky na bydlení Nebankovní hypotéky, čímž se úplně mění situace.
Samozřejmě i zde je několik podmínek za kterých hypotéku mohou páry získat. Jednou z nich je být v manželském, či partnerském svazku a druhou nebýt manželé, ale mít dítě. Nejedná se tedy o žádné nelogické, či náročné podmínky. Stačí je tedy splňovat a o půjčku požádat. Šance jsou vysoké a vyžít téhle jedinečné nabídky není nikdy na škodu.

Finanční tok

V dnešní době, musí každý nějakým způsobem řídit tok svých financí, je jedno, zda jde o podnik, či jednotlivce. Pokud odtok bude dlouhodobě větší, než přítok, půjde dotyčný pod vodu, do červených čísel, do dluhů a mínusů. Ty potom musí složitě řešit. První pomocí je vždy samozřejmě snížit odtok na minimum a hledat, kde se stala ta chyba, že odtok je větší, než přítok. Tuto chybu rozumný člověk i podnik opraví, aby se finanční tok mohl zase ustálit.
pokladnička v dlaních
Záleží na tom, zda chceme dosáhnout vyrovnaného finančního toku, nebo zda chceme dosáhnout takového toku, že odtok bude mnohonásobně menší a my tak začneme shromažďovat bohatství či rezervu na horší časy. Při vyrovnaném finančním toku nám nevznikají dluhy, ale zároveň nám nevznikají ani žádné výraznější úspory na horší časy či na navyšování finančních toků v budoucnu, například přijímáním více práce díky novým strojům, více zaměstnancům a podobně.
Pokud je naše loď s názvem Finanční toky vyrovnaná, pluje v poklidu a stále stejným směrem, je vše v pořádku, je v pořádku začít si tvořit finanční rezervu. Pokud se naše loď potápí, protože odtok je větší než přítok, můžeme ji ještě zachránit uváženým vhodným krokem, pokud ovšem má díru příliš velkou, už naši loď Finanční toky nezachráníme a bude ležet u dna někde s jinými potopenými loděmi.
vyvažování brambory
Ovšem nejlepší situace nastává, ať už při podnikání, nebo ve finančním rozpočtu rodiny, je přítok větší než odtok, tvoří se tak rezerva, kterou můžeme následně využít k opravě lodi, její renovaci, zvětšení, zkvalitnění a dosáhnout tak ještě větších finančních přítoků. To potom naše loď vzkvétá a daří se jí velmi dobře a díky tomu je připravena ustát i bouřky, do kterých může vplout a dostat se z nich bez poškození.
Nyní se podívejte na svou finanční loďku a zhodnoťte, jak na tom ta Vaše loď je. Zda je potřeba zalepit protržené dno, nebo zda můžete pořádat oslavu na stabilitu loďky a její úspěšný růst.

Nebankovní hypotéka s tolerancí záznamů, bez poplatků předem

Nemáte dostatek financí a potřebovali byste si půjčit? Jenomže běžné půjčky jsou drahé a platíte u nich zbytečně vysoké úroky? Nejmenší úrokovou sazbu najdete samozřejmě u hypotéky, protože v těchto případech ručíte nemovitostí, takže ji dáte do zástavy, tudíž se u těchto finančních produktů poskytuje nejnižší možná úroková sazba https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/nebankovni-hypoteka/.
Nebankovní hypotéky mají mnoho výhod. Neslibují nic, co nemohou splnit. Jsou reálnými produkty v našem nelehkém světě. Nesnaží se nic skrývat a vše říkají na rovinu. Takže co od nich můžeme očekávat?

centrum

 1. Splatnost až 30 let. Splatnost si můžete volně nastavit. Můžete splácet jeden rok, deset let a nejdéle třicet let. Jakoukoliv dobu si vyberete.
 2. Tolerance různých příjmů. To znamená, že úvěry tolerují nejenom běžné zaměstnance, kteří mají pracovní smlouvu sjednanou a podepsanou na hlavní pracovní poměr, ale tolerují i další příjmy z různých zdrojů.
 3. Tento úvěr můžete žádat i přesto, že máte záznam v registru. Je zde tolerance bankovních BRKI a nebankovní registrů jako je SOLUS, NRKI.
 4. Neplatí se žádné poplatky předem. Za nic dopředu platit nebude. Návrh vašeho řešení vám také provedeme zdarma.
 5. Úroková sazba podobná té jako u běžné americké hypotéky v bance.

podnikatel

Nový náhled na věc

Na soukromé úvěry se často pohlíželo na nějaké druhořadé úvěry. Je tomu tak i v dnešní době? Co myslíte? Ano, stále tomu tak v některých případech je. Ovšem za dobu naší působnosti jsme měli možnost přesvědčit mnohé klienty o tom, že naše typy úvěrů jsou velice výhodné, poskytují komfortní podmínky, jsou sjednané rychle a efektivně, bez zbytečného papírování nebo poplatků předem a to stále s nízkou úrokovou sazbou, kterou by vám stejně tak nabídli v běžné bance. Navíc s tolerancí záznamů, což je v dnešním světě dluhů nesporná výhoda. Nemusíte zbytečně ztrácet čas na schůzkách, protože vše řešíme online. Zdarma je také návrh řešení vaší situace.

Nebankovní americká hypotéka – peníze i pro podnikatele

Pokud jste podnikatelé, tak zajisté jste se již setkali s tím, že získat jakýkoliv úvěr bývá v bance problém. Je to obvykle právě kvůli příjmům, které je mnohdy těžké podložit nebo kvůli registrům dlužníků, které v bance nesmí disponovat žádným záznamem.

pokladna

Také záleží na tom, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu, protože spotřebitelské úvěry neumožňují vyšší částky, než několik desítek tisíců. Takže pokud chcete vyšší částku, delší dobu splácení, a hlavně peníze na cokoliv, tak s tím vám pomůže nebankovní americká hypotéka.
Finanční produkt, který potěší hlavně podnikatele, protože mají skvělou příležitost získat peníze za méně přísných podmínek, než v bance.

V tomto případě tedy není problém záznam v registrech dlužníků ať už v bankovních nebo nebankovních a také příjmy lze doložit jednoduššími způsoby. Dokonce nemusíte mít ani příjmy vysoké, abyste peníze mohli získat.
Jak už to u hypoték bývá, tak jedinou podmínkou, kterou je potřebné splnit je ručení nemovitostí. Pokud nemáte vlastní dům či byt, tak je možné ručit i nemovitostí někoho jiného. Samozřejmě, že se souhlasem této osoby.

euro

Peníze je možné využít na cokoliv

U hypoték je známé to, že peníze lze využít pouze na řešení bydlení ať už stavbu, koupi nebo rekonstrukci. Tento produkt však umožňuje využít peníze, na co jen chcete a dokonce bez dokládání účelu.
Můžete tak nejen nakupovat od nábytku přes spotřebiče a elektroniku až po nové auto, dovolenou či využít peníze na podnikání, ale můžete se také zbavit dluhů, nevýhodných půjček a exekucí.

Díky jednoduchému vyřízení je možné peníze získat již do 24 hodin, takže nebudete muset čekat týdny až měsíce. Splatnost dlužné částky je možná až na 30 let.
Snadné získání peněz, které umožní přijít si na vyšší částku i žadatelům, kteří měli třeba v bance problémy. Můžete si tak následně splnit veškeré sny a také vyřešit finanční problémy.

Vyberte si správného věřitele

Pokud si chcete půjčit peníze a záleží Vám na tom, aby bylo všechno v tom nejlepším pořádku, tak zajisté hledáte takového věřitele, který Vám bude moct nabídnout půjčku podle Vašich představ. Je dobré si uvědomit to, že nic není jen tak, a že je mnohdy náročné najít někoho, kdo Vám půjčí peníze.
Každý věřitel totiž svoje žadatele dobře kontroluje a dává dobrý pozor na to, komu svoje finance půjčí. Jakmile nesplňujete všechny možné podmínky, tak byste se měli připravit na to, že se peněz nedočkáte.
Banky jsou v tomhle doopravdy přísné a dávají dobrý pozor na to, komu svoje finance poskytnou, a proto si můžete být jistí tím, že půjčit si u bank sice může být z nějakého pohledu výhodné, není to ale vždycky tak skvělé a snadné, jak si mnozí myslí, na to nezapomínejte.

domek

Pro každého něco
Je tedy více než jasné, že se i Vy můžete dočkat takového řešení, se kterým budete spokojeni, je ale dobré se obrátit na někoho, kdo Vám jej může nabídnout.
Nebankovní společnosti nejsou ani zdaleka tak přísné a rády půjčí peníze i těm, kteří by je na jiných místech nezískali. Umožňují totiž i to, že se můžete vyhnout kontrolám, které by Vám mohly být nepříjemné. Tyto hypotéky bez kontrol https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-kontrol/ jsou velice oblíbené a můžete na ně narazit i Vy.

Když nebudete chtít dokládat to, kolik peněz vyděláváte, nebo se budete chtít vyhnout kontrolám registrů, rozhodně to není nemožné, o tom nepochybujte. Díky takovým možnostem je získání peněz mnohem jednodušší, než jste si kdy mohli myslet, a proto využijte této skutečnosti a dopřejte si jenom to nejlepší řešení, vše záleží pouze na Vás.

luxusní dům

Věřte tomu, že i pro Vás existuje taková půjčka, se kterou budete spokojeni, a my už Vám ji moc rádi nabídneme, na to se můžete spolehnout. Tak proč něčeho takového nevyužít? Rozhodně nebudete muset ničeho litovat.

Přání jsou od toho, abychom je plnili

Všichni máme svá velká přání. A tato přání jsou v podstatě smyslem našeho života, ať už se jedná o cokoli. Může to být velký sen srovnatelný s objevitelskými výpravami počátku středověku anebo jen něco zdánlivě nepatrného, co má ovšem pro nás samotné velkou hodnotu. Ať už je to však jakkoli, v žádném případě bychom na splnění svého snu neměli rezignovat. To jediné, co by nám to nakonec přineslo, by bylo velké životní zklamání. Takže je jasné, že kvůli takovému cíli se rozhodně vyplatí vyvinout trochu úsilí. V životě se nám to může jen vrátit.

bitcon

Všechno bude, i peníze

Ovšem jsou situace, kdy nejde tolik o naše úsilí jako o peníze. Některé věci si zkrátka bez dostatečně obsáhlého balíku peněz pořídit nemůžete. Vlastně bychom jich hned na místě dokázali vyjmenovat celou dlouhou řadu. Peníze zkrátka vládnou světu. A jsou lidé, kteří mohou poctivě pracovat od rána až do večera a stejně jim to není nic platné. Jistě, zaplatí tak veškeré své účty za bydlení, za energie, za stravu a za všechny ty nezbytné věci, bez kterých se nikdo z nás neobejde. Ovšem v jejich životě neustále chybí jakýsi bonus – možnost koupit si to, po čem touží. A takhle se uskromňovat nemůže nikdo do nekonečna, to prostě nejde, protože na konci takového počínání nečeká nic lepšího, než je životní zklamání.

mince na stole

A právě z takového důvodu je lepší občas trochu zariskovat a vzít si půjčku, za kterou si budeme moci pořídit to, po čem toužíme. Samozřejmě musí být úměrně vysoká tomu, co jsme schopni v rozumné době vydělat tak, abychom ji včas splatili. Ale pokud se s takovým požadavkem obrátíte na spolehlivou nebankovní společnost, tak se nemusíte bát, že byste neuspěli, a to i v případě, že máte nižší příjmy, které by na půjčku v bance nestačily. Právě pro všechny lidi v podobné situaci je zde připravena hypotéka bez doložení příjmu https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/, která vám pomůže dosáhnout na to, co chcete.