Helko

Nebankovní americká hypotéka – peníze i pro podnikatele

Pokud jste podnikatelé, tak zajisté jste se již setkali s tím, že získat jakýkoliv úvěr bývá v bance problém. Je to obvykle právě kvůli příjmům, které je mnohdy těžké podložit nebo kvůli registrům dlužníků, které v bance nesmí disponovat žádným záznamem.

pokladna

Také záleží na tom, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu, protože spotřebitelské úvěry neumožňují vyšší částky, než několik desítek tisíců. Takže pokud chcete vyšší částku, delší dobu splácení, a hlavně peníze na cokoliv, tak s tím vám pomůže nebankovní americká hypotéka.
Finanční produkt, který potěší hlavně podnikatele, protože mají skvělou příležitost získat peníze za méně přísných podmínek, než v bance.

V tomto případě tedy není problém záznam v registrech dlužníků ať už v bankovních nebo nebankovních a také příjmy lze doložit jednoduššími způsoby. Dokonce nemusíte mít ani příjmy vysoké, abyste peníze mohli získat.
Jak už to u hypoték bývá, tak jedinou podmínkou, kterou je potřebné splnit je ručení nemovitostí. Pokud nemáte vlastní dům či byt, tak je možné ručit i nemovitostí někoho jiného. Samozřejmě, že se souhlasem této osoby.

euro

Peníze je možné využít na cokoliv

U hypoték je známé to, že peníze lze využít pouze na řešení bydlení ať už stavbu, koupi nebo rekonstrukci. Tento produkt však umožňuje využít peníze, na co jen chcete a dokonce bez dokládání účelu.
Můžete tak nejen nakupovat od nábytku přes spotřebiče a elektroniku až po nové auto, dovolenou či využít peníze na podnikání, ale můžete se také zbavit dluhů, nevýhodných půjček a exekucí.

Díky jednoduchému vyřízení je možné peníze získat již do 24 hodin, takže nebudete muset čekat týdny až měsíce. Splatnost dlužné částky je možná až na 30 let.
Snadné získání peněz, které umožní přijít si na vyšší částku i žadatelům, kteří měli třeba v bance problémy. Můžete si tak následně splnit veškeré sny a také vyřešit finanční problémy.