Helko

Hezčí domov s handmade

Jako každý člověk, tak i já si přeji mít doma hezky útulno. Zažívat neustále pocit při příchodu domů, že vstupuji do nového, krásného a pozitivního světa. Ano, tak by se dala stručně popsat má domácí atmosféra. Ale jak jsem si ji vytvořila? A existuje vůbec nějaký jednotný recept? Čtěte dále.

dekorace

Nejprve je důležité si uvědomit, co vlastně takovou atmosféru tvoří. Když se zeptáte někoho, tak Vám odpoví pravděpodobně rodina či domácí mazlíček. A to je správně. Ale dotvořit si svojí vlastní a originální domácí atmosféru jde i pomocí různých dekorací, které dokáží vdechnout život do každého prostoru. Jen je důležité už od začátku myslet na to, že příliš moc dekorací škodí. Dále myslete na to, že každý má rád něco jiného. Tedy pro mě jsou svíčky na prvním místě, pokud mluvíme o vytváření příjemného domova. Čímž se dostáváme k druhům dekorací. Dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých maličkostí, které mohou být právě ta chybějící pomyslná třešnička na dortu. Rozhodně ale nespoléhejte pouze na velké obchodní domy, protože tam moc originality nenajdete. Přeci jen se zde zaměřují hlavně na produktivitu než originalitu. Namísto toho zkuste navštívit nějaký speciální obchůdek, který se zabývá tím, co právě hledáte.

Peníze?
Nemám tolik peněz, abych si mohla zajít do studia či k návrháři interiéru. A ani je nepotřebujete. Každý člověk si zvládne svůj domov zútulnit sám. Jak? Jednoduše! Vybíráme si věci, které se nám líbí a nezajímá nás už tolik, jestli jsou právě v kurzu. Koupíme si je, protože v nás vyvolávají hezký pocit. Další skvělou a levnou variantou jsou secondhandy a bazary. Ano, i zde se dá najít spoustu pokladů. A hlavně si můžete být jistí, že je tolik lidí mít nebude. A navíc, kdo by nechtěl předmět, který může být starý několik desítek či stovek let?

ruční práce

Nedostatečná nabídka
Dost často v obchodním domě můžete slyšet nespokojené zákazníky, protože obchodní dům nemá to, pro co si přišly. Ale co dělat, když něco nutně potřebujete, a bohužel se Vám nedaří to nikde sehnat? Poté zbývá pouze handmade. Vlastní výroba má výhodu, že si můžete vyrobit cokoliv přesně podle Vašeho gusta. Tedy se Vám to bude hodit domů. To je vše? Ne! Samozřejmě při vlastní tvorbě dáváte věci příběh. Sami ji vytváříte a má pro Vás větší hodnotu než věc koupená v obchodě. Proč? Je to jednoduché, neboť jste si ji sami vytvořily a jste na to hrdí, což přináší další pozitivismus do Vaše domu. A kde jsou hezké věci, tam je nám útulno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup