Helko

Nebankovní hypotéka s tolerancí záznamů, bez poplatků předem

Nemáte dostatek financí a potřebovali byste si půjčit? Jenomže běžné půjčky jsou drahé a platíte u nich zbytečně vysoké úroky? Nejmenší úrokovou sazbu najdete samozřejmě u hypotéky, protože v těchto případech ručíte nemovitostí, takže ji dáte do zástavy, tudíž se u těchto finančních produktů poskytuje nejnižší možná úroková sazba https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/nebankovni-hypoteka/.
Nebankovní hypotéky mají mnoho výhod. Neslibují nic, co nemohou splnit. Jsou reálnými produkty v našem nelehkém světě. Nesnaží se nic skrývat a vše říkají na rovinu. Takže co od nich můžeme očekávat?

centrum

  1. Splatnost až 30 let. Splatnost si můžete volně nastavit. Můžete splácet jeden rok, deset let a nejdéle třicet let. Jakoukoliv dobu si vyberete.
  2. Tolerance různých příjmů. To znamená, že úvěry tolerují nejenom běžné zaměstnance, kteří mají pracovní smlouvu sjednanou a podepsanou na hlavní pracovní poměr, ale tolerují i další příjmy z různých zdrojů.
  3. Tento úvěr můžete žádat i přesto, že máte záznam v registru. Je zde tolerance bankovních BRKI a nebankovní registrů jako je SOLUS, NRKI.
  4. Neplatí se žádné poplatky předem. Za nic dopředu platit nebude. Návrh vašeho řešení vám také provedeme zdarma.
  5. Úroková sazba podobná té jako u běžné americké hypotéky v bance.

podnikatel

Nový náhled na věc

Na soukromé úvěry se často pohlíželo na nějaké druhořadé úvěry. Je tomu tak i v dnešní době? Co myslíte? Ano, stále tomu tak v některých případech je. Ovšem za dobu naší působnosti jsme měli možnost přesvědčit mnohé klienty o tom, že naše typy úvěrů jsou velice výhodné, poskytují komfortní podmínky, jsou sjednané rychle a efektivně, bez zbytečného papírování nebo poplatků předem a to stále s nízkou úrokovou sazbou, kterou by vám stejně tak nabídli v běžné bance. Navíc s tolerancí záznamů, což je v dnešním světě dluhů nesporná výhoda. Nemusíte zbytečně ztrácet čas na schůzkách, protože vše řešíme online. Zdarma je také návrh řešení vaší situace.