Helko

Dovolená pod hvězdami

Jsou lidé, které neláká dovolená někde v hotelu nebo penzionu, ale láká je dovolená pod hvězdami. Co si pod tím představit? Dovolenou pod širákem. Stále existují lidé, kteří něco takového ocení mnohem více, než cokoliv jiného. Rozhodně se najdou i tací, kteří by pod širák nikdy nešli, protože se bojí nejen toho, že by je mohlo něco pokousat a oni by se dlouho museli snažit zbavit daného pupínku, ale také by je mohl někdo ohrozit na životě. Určitě je to hodně o tom, kde se rozhodnete vyrazit a hlavně v kolika lidech se rozhodnete vyrazit.

Vždy je nejlepší vyrazit ve větší partě a zakempit tam, kde je to pro kempaře určeno, aby se vám nestalo, že zakempíte někde, kde vás skutečně někdo napadne a nemusí to být zrovna člověk.

lidé pod hvězdami

Jsou lidé, kteří se jsou schopni utábořit někde v lese, kde se jim to nejvíce líbí, ale rozhodně je něco takového velkým dobrodružstvím, protože nikdy nevíte, jestli se ráno v pořádku a se všemi věcmi vzbudíte.

Jeden nikdy neví, co jej může potkat. To, že chcete být pod širákem, je pochopitelné, protože ten výhled na hvězdy za to rozhodně stojí. I přesto byste ale měli opravdu zakempit někde, kde se nemusíte bát o vaše zdraví, protože je mnoho míst, kde se není čemu divit, že se člověk bojí strávit čas.

hvězdy a strom

Dovolená pod hvězdami je něco, co může mnohým lidem změnit pohled na věci kolem nich, ale také z něčeho takového může mít člověk trauma. Je proto potřeba něco takového naplánovat tak, aby se jednalo o dovolenou, na kterou nezapomenete v dobrém slova smyslu.

Zjistěte si proto, kde je vhodné a kde naopak není vhodné udělat si takovou dovolenou, aby se vám nestalo, že se vám přihodí něco, na co jen tak nezapomenete a dojdete díky tomu k rozhodnutí, že na dovolenou pod hvězdami se již nikdy nevydáte, protože budete mít strach.

Je dobré mít vše zjištěno předem, protože řešit poté něco na rychlo nemusí být dobrým řešením.

Dovolená v Kalábrii

Jestliže jezdíte na dovolenou z toho důvodu, abyste si užili klid a hlavně zvuk moře, pak musíte rozhodně navštívit Kalábrii. Proč? Protože tento kraj je nejen nádherný ale hlavně vás zde rozhodně nebudou rušit davy turistů. Navštívit můžete ty nejkrásnější pláže, které se nachází v okolí Capo Vaticano.

morano calabro

Je sice pravda, že tento region patří k těm nejchudším, které se v Itálii nachází, ale turistů se nic takového nedotýká. Za chudobu pravděpodobně může to, že je tato oblast často postihována zemětřesením a chybí zde větší průmysl.

Pokud milujete památky, pak o ně v Kalábrii není nouze. Už v 8. století př. nl. vznikala řecká města a kolonie, která patřila do Magna Graecia. Území se snažili dobýt Římané, ale bohužel ani po těch se toho moc nedochovalo.

Jestli je ale něco, co se nedá přehlédnout, pak je to dlouhé pobřeží, které vyniká těmi nejlepšími podmínkami pro rekreaci a také potápění. V posledních pár letech navíc začaly vyrůstat na pobřeží hotely a rozvíjí se cestovní ruch.

Nejvíce patrné je to v oblasti Capo Vaticano, které se nachází poblíž města Tropea. Za příznivých podmínek lze vidět Liparské ostrovy a také Sicílii.

Tropeji se také přezdívá město na skále. Hlavní rozvoj tohoto města ale nastal až v 16. století.

Pokud se rozhodnete tohle krásné místo navštívit, neměli byste vynechat kostel svaté Marie, který stojí na útesu u moře. První kavárny a cukrárny otevírají okolo devíti hodin dopoledne.

V městě, zvaném Pizzo, které se nachází nedaleko, se nově nachází socha Fidela Castra.

Říká vám něco tartuffo? Jedná se o oříškovou čokoládovou zmrzlinu, která je uvnitř plněná čokoládovým krémem. Právě tímto je město Pizzo také známé.

Milujete cestování lodí? Pak se můžete zúčastnit rekreačního výletu, který má namířeno na Liparské ostrovy.
stavba na útesu

Navštívit můžete i Vulcano. Už při prvním pohledu poznáte, že o jménu není pochyb. Všude jsou totiž vidět díry v zemi a také cítit pach síry.

Možností je zde opravdu mnoho. Záleží jen na vás, co se vám zrovna bude chtít dělat.

Začněte s nadváhou něco dělat!


hranolky, maso, zelnina

Raději zavčasu! To vždy radí odborníci, protože lékaři moc dobře vědí, proč lidem říkají, aby shodili kila navíc, protože každé kilo navíc je další zátěží pro vaše klouby, vaše vnitřnosti a orgány jsou obalené tukem, vaše tělo to pak nezvládá a v důsledku toho se vám může zhoršit i zdraví. Cukrovka, nadváha, obezita, špatné srdce, tlak a mnoho dalších problémů, které zahrnují i bolesti kloubů a svalů nebo postupné zadýchávání se až do doby, kdy nevyjdete ani pár schodů, abyste nesupěli jako po uběhnutí maratonu.

Tak a dost!

První krok, který si musíte přiznat. Začátky bývají těžké, ale od toho jsme zde my, abychom vám to co nejvíce zjednodušili. Nesmíte však šidit ani podvádět, protože pak žádná dieta nemá smysl.

Slyšeli jste už o novodobé dietě, založené na bázi proteinů a bílkovin?
Tato metoda se nazývá ketogenní či proteinová nebo bílkovinná. Tato proteinová dieta má již mnoho spokojených uživatelů, kteří díky ní shodili tolik kilo, kolik si sami přáli. Ano můžete si nastavit, kolik budete chtít hubnout. Dejte si za cíl konečně kilogramy, kterých se chcete nadobro zbavit!

sklenice s vodou, jablko, metr

ü Tato metoda je podložená z vědeckého a lékařského hlediska, takže se nemusíte ničeho obávat.
ü Shazovat budete jenom uložené tuky, nebude se jednat o svalovou hmotu.
ü Nečeká vás ani žádný jo-jo efekt, takže se nemusíte bát toho, že byste snad shozené kila zase zpátky nabrali.
ü Hubnutí probíhá ve třech fázích a bude doprovázeno našim speciálním jídelníčkem.
ü Ten však obsahuje mnoho zajímavých jídel, takže o hladu při této redukční dietě opravdu nebudete.
ü Nebudete mít hlad ani špatnou náladu, to všechno se vám vyhne.
ü Žádné chutě na sladké, naopak zvýší se vám dobrá nálada a budete neustále plní energie.
ü Tu můžete zužitkovat dobrým způsobem například začít sportovat. Není však nutné trávit denně hodiny v posilovně.
ü Změna jídelníčku vám jistě prospěje a naučíte se zdravěji a lépe vařit a také nově připravovat jídla.
ü Vaše pokrmy tak budou zdravé a přírodní. Čisté a také lahodné! Zažijte znovuzrození ve zcela nové podobě díky tomu, že shodíte pár kilogramů.
ü Možná se na konci hubnutí už ani nepoznáte!