Helko

Buďte retro téměř každý den

Proč se tímto směrem vlastně nechat inspirovat? A kde se vlastně vintage narodila?
Původně se takto označovalo výběrové víno, později se tak začalo říkat starým a velmi kvalitním věcem. V módě se pod těmito pojmy skrývají retro kousky oblečení, které můžeme najít i ve skříni naší babičky. Ale můžete sehnat i naprosto nové kousky, které se právě tímto stylem inspirují.

retro batoh

Jak poznat ten správný vintage kousek
Správné retro musí mít styl, být kvalitní a působit luxusně.Ve světě celebrit se totiž tento styl točí především okolo módních značek Chanel nebo Dior. Takovéto kousky se odlišují především nevšední zdobností a originalitou. Na první pohled vás oslní punc historie.

Kde takové kousky spolehlivě seženete
Možná najdete na půdě vaší babičky ukrytou pohádkovou truhlu, která může skrývat skutečné poklady. Dalším zdrojem mohou být retro secondhandy nebo internetové obchody. Najdete je také v běžných módních domech, které vás potěší opravdu vybranými modely, za které by se nestyděla ani ta největší filmová hvězda.

Pokud se rozhodnete nosit tento typ oblečení, je třeba se řídit určitými pravidly:
· Vždy si zvolte jeden výrazný kousek, abyste je nepřekombinovala.
· Taková vzácnost musí hrát ve vašem outfitu vždy první housle.
· Budete tak vždy originální a vkusně oblečené.
· K tomu patří také sladění vašeho líčení a doplňků. Budete pak vypadat jako dáma z let minulých.

batoh retro

Nemusíte zůstávat ale jenom u oblečení. Tento styl se snoubí také s výběrem šperků, bot a dalších doplňků jako jsou kabelky nebo například retro batoh, který je velmi moderní a praktickou záležitostí zároveň. Můžete si takto vyrazit do města za zábavou, do školy nebo i do práce.
Záleží jen na vás, jak si s tímto stylem poradíte. Nechte se inspirovat známými osobnostmi a také módními stylisty, kteří mají praxi v tom, jak vytvořit dokonalý sexy look. Budete neodolatelná a tajemná zároveň. Určitě bude slušet i vám, to se vsaďte!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup