Helko

Dizajnová rozkládací pohovka s matrací – jak vybrat tu správnou?

Pokud se vám zdá, že doma nemáte dostatek prostoru, nejste v tom sami. Mnozí s nás dennodenně bojují o svůj prostor a nevědí, jak ho zařídit, tak, aby se necítili stísněně. Slyšeli jste už o nábytku, který dokáže plnit několik funkcí? Pokud ne, čtěte pozorně dál. Například taková rozkládací pohovka s matrací může sloužit jako pohovka a zároveň jako plnohodnotná postel. Takový nábytek je mimořádně praktický a ocení ho zejména ti, kteří mají o jeden pokoj v bytě méně.

interiér

Toužíte se vyspat do růžova?

Nemáte v bytě prostor na klasickou manželskou postel a každé ráno se budíte s bolestí páteře? Pravděpodobně za to může nekvalitní postel, která nesplňuje ani základní nároky. Pokud se rozhodnete pro rozkládací pohovku s matrací, můžete se s bolestí zad navždy rozloučit. Jde o klasickou rozkládací pohovku, která je však navržena tak, aby se dala každodenně využívat i jako postel. Matrace vyniká kvalitou, a tak se vám rozhodně nestane, že se vzbudíte nevyspalý nebo s bolestí. Rozkládací pohovka s matrací určená na každodenní spaní je v obchodech vždy řádně označena, protože klasické rozkládací pohovky nejsou přizpůsobeny k tomu, aby se rozkládaly každý den. Mechanismus rozkládání je o něco slabší a při častém používání může povolit. Pokud tedy toužíte po kvalitní pohovce a zároveň plnohodnotné posteli v jednom, vyberte si rozkládací pohovku s matrací, kterou můžete využívat každý den nejen na večerní lenošení se svou rodinou, ale i kvalitní spánek.

pohovka

Kde koupit kvalitní postel a pohovku v jednom?

Při čtení předchozích řádků jste se určitě zamysleli nad tím, kde koupit kvalitní rozkládací pohovku s matrací. Možností máte hned několik. Takovou pohovku najdete v každém dobrém obchodě s nábytkem, a proto ji rozhodně najdete i na webové stránce https://www.sconto.cz/. Dejte si však pozor. Jak jsme již zmínili, ne každá rozkládací pohovka má kvalitní matrace, na kterém se vyspíte dorůžova. Doporučujeme proto poradit se s konkrétním výrobcem nebo prodejcem. Další možností je nechat si vyrobit rozkládací pohovku s matrací na míru, avšak počítejte s tím, že tato alternativa je mnohem dražší. Výhodou je to, že si umíte přizpůsobit rozměry do konkrétního prostoru. Výběr je však pouze na vás.