Helko

Propagace firmy

Pánové se navzájem uklonili a předali své navštívenky. Pokud nešlo o souboj, předávali si jen informace a sobě a svých aktivitách. Později na nich přibylo telefonní číslo, a ještě později číslo faxu. To telefonní zůstalo a faxové zmizelo v propadlišti dějin. Již jej skoro nikdo nepoužívá. Místo něj je tam mailová adresa.

Web v notebooku

Po nějaké době tam však přibylo ještě něco. Totiž další adresa. Ne adresa bydliště nebo sídlo firmy, to už tam většinou je. Ale adresa webová. Ta totiž dokáže o firmě či obchodu vypovědět skoro všechno, co je třeba vědět, například při obchodním jednání. Web je vizitkou firmy a jinak to nebude. Proto je třeba dávat si velký pozor na jeho vzhled a funkčnost.

Je prokázáno, že se návštěvník raději zdrží na vizuálně pěkném webu nežli na nějakém nelíbivém. Zde je to trochu potíž, neboť každému se líbí něco jiného. Proto je třeba mít i dobrý odhad na lidi a zákazníky, kteří web navštíví. A protože tento odhad a další znalosti nemá každý, je dobré se poohlédnout po někom, kdo to umí a zná potřebné věci.

Tvorba webových stránek Olomouc je jedna z mála, kde jsou ti nejlepší odborníci ve svých oborech a kde jakýkoli amatérismus nemá vůbec místo. Pokud oni staví web, musí to být všechno na té nejvyšší úrovni, nic jiného není povoleno. Chyby a omyly se nepřipouštějí, slůvka nejde to jsou zde velkou neznámou a nepoužívají se. Pokud tedy chcete i vy mít svůj vysoce profesionální web, vůbec nehledejte jinde, ale volejte nebo pište rovnou sem.

Stavba webu

To, že mají velkou a dlouhou tradici dokazuje spousta a spousta úspěšně postavených webových stránek ze všech myslitelných oborů prodeje či propagace.

Není něco, co by nedovedli, není zákazníka, který by byl odmítnut. Do vašeho webu bude dáno jen to nejlepší, co existuje a také to nejnovější, co se týče technologie. Objednejte a uvidíte.