Helko

Šik i v mrazu

I přesto, že většina z nás nemá zimu ráda a s netrpělivostí čeká, až zase přijdou teplé jarní dny, prioritou je, být co nejlépe na chladné dny vybaveni, samozřejmě teplým oblečením, které neprofoukne, nepromokne a zahřeje. Hlavně ženy mají v tomto velký problém, protože zároveň chtějí být funkčně oblečené a přitom moderní a šik. A že oboje dohromady nejde?
Věřte, že jde všechno. Zachovat si můžete svůj osobitý styl a vzdávat se nemusíte ani vašich oblíbených kousků, které by jinak několik týdnů ležely nevyužité ve skříni.
zimní bunda
Základem je, cítit se dobře v tom, co si na sebe oblečete, budete v tom přeci jen trávit delší dobu. Zimní oblečení také nemusí být zákonitě obyčejné a stereotypní. V obchodech pevných i internetových sice najdete pěkné kousky, které zrovna frčí, ale ne vždy vám musí sednout nebo se vám líbit. Někdy stačí se jen inspirovat a poté se podívat doma do skříně. Může se vám tak stát, že dávno odložený kousek bude zrovna tím pravým, postačí jen pár doplňků a moderní a praktický outfit bude na světě. A kamarádky a kolegyně budou koukat.
zimní počasí
Zimní oblečení také neznamená, že se obejdete pouze s černou barvou, nebojte se něčeho výraznějšího, žlutá, červená nebo fialová, prostě žádná nuda. Pod bundu nebo kabát si klidně vezměte více tenčích kousků, i těch, které rádi oblékáte v teplých měsících.
Pokrývka hlavy je nejen ochranou před chladem a větrem, ale také skvělým doplňkem a je úplně jedno, jestli to bude klobouk nebo čepice s bambulí, sáhněte jednoduše po tom, co vám samotným vyhovuje. Nevzdávejte se ani šperků, na kabát můžete třeba upevnit zajímavou brož. Co se týká materiálů, míchejte je tak, jak je máte k dispozici, tuto sezónu se nosí všechno,  navíc tak můžete docílit zajímavých a nevšedních kombinací.
A tou nejhezčí ozdobou bude vaše dobrá nálada a úsměv na rtech. To bude teprve to pravé, co dodá vašemu vzhledu na zajímavosti a originalitě.