Helko

Dost dobrá zábava

Není nad dobrou zábavu. Dobrá zábava je taková, že na ni vzpomínáte v podstatě celý život. Jó to bylo tehdy, když jsme hráli ten bowling, jó to byla paráda, když jsme hráli v té hospodě ty šipky, jó tehdy na tom minigolfu jsme se fakt báječně pobavili. Bowling, šipky nebo minigolf jsou určitě fajn, ale když je to často, začne to trochu nudit.

Lidé jsou hraví, a proto vymýšlejí stále novou a novou zábavu a nové a nové hry. Je to také důvod, proč tolik lidí se baví hraním počítačových a online her.
kniha pod lebkou

Ale zábava je zábavná především tehdy, když se jí zúčastní skupina lidí. Najděte si přímo dokonalou zábavu pro Vás a Vaše přátele .

Hledáte inspiraci? Co by mohlo být tou vysněnou zábavou? Co třeba zkusit únikové hry. Jedná se sice o relativní novinku, kterou v našem prostředí naleznete teprve poslední roky, ale velmi úspěšně se tyto hry etablovaly. Jedná se vlastně o takový mix televizní hry Pevnost Boyard a počítačových her, které jsou ovšem v reálném prostředí. Hry jsou tematické, mohou být historické, fantasy, hororové, každý si přijde na to své. Protože určitě znáte Pevnost Boyard, pravděpodobně tedy už tušíte, na jaké bázi to funguje, ale pro připomenutí. Jste uzavřeni do určité místnosti, kde máte plnit úkoly, luštit šifry a během pevně stanoveného času vše vyřešit a dostat se ven.
zámecký vchod

Je to velmi akční zábava. Je pravda, že náklady na tuto zábavu se jeví jako docela drahé, ale když si náklady rozpočítáte mezi sebe navzájem, zjistíte, že celkové náklady jsou vlastně poměrně nízké a nemluvě o tom, že za tu legraci to samozřejmě stálo. Budete mít rozhodně na co vzpomínat.

Tyto aktivity jsou vhodné samozřejmě také pro pracovní týmy. Jednak jako dobrá zábava třeba před vánočním večírkem, nebo cílená aktivita v rámci teambuildingu.