Helko

Tetování a móda. Jaké outfity s přehledem vedou?

Začíná to jemným malým tetováním na ruce a často končí potetovanýma rukama. Existují outfity, ve kterých tetování vynikne a vypadá opravdu vkusně, přesto v lidech neprobudí špatný dojem. Naopak jste příjemným středem pozornosti. Které outfity tedy vedou?

Pokud chcete zachovat výraz „slušňáka“, rozhodně s přehledem vede jednoduchá bílá halenka. Kalhoty, které nejsou příliš těsné, ale nikoliv přílišně volné jsou perfektní volbou. Barvy však zachovejte jednoduché, nejlépe černé či pastelové. V takto jednoduchém setu tetování působí spíše svérázně, tudíž při schůzce působíte elegantně, ale lidé vůči vám zachovají přirozený respekt.
tetování na krku a ruce

Stejně jednoduchý je další styl, který je složen z kalhot, tentokrát mohou být výrazné i pastelové barvy, a bílého trika volného střihu. Rukávy by měly být také volnější, což vám nejen společně s tetováním opticky zjemní linie ruky, ale taktéž opět vyniknou výtvory na vašem těle.

Obecně pokud chcete, aby vaše tetování vynikla, je dobré nosit jemné jednoduché barvy a oblečení bez příliš výrazných vzorů. Pokud jste však spíše dívčí typ a raději nosíte šaty a sukně, spíše bych doporučila volné tzv. „skate sukně“, které můžete kombinovat s čímkoliv a opět budete vypadat skvostně. U šatu jsou také volnější sukně vítané a tetování vynikne i v případě, že vaše šaty mají zajímavější střih rukávu, ať už jsou krátké či delší.

U mužů naopak tetování vyniknou spíše v černém triku. U mužů velice vkusně vypadá spíše styl gentlemana s jednoduchými barvami, neuškodí ani jiné drobné ozvláštnění outfitu jako kšandy. Vedle černé rozhodně nešlápnete vedle ani s hnědou a jejími odstíny. Naopak dodáte vašemu oblečení nevšednost.
gentleman na křesle

Pokud raději nosíte výrazné oblečení se vzory, určitě je nyní nemusíte vhazovat do koše, některé tvary mohou vypadat velmi zajímavě a tetování váš outfit jen ozvláštní. Ovšem pokud přemýšlíte, jak vypadat co nejlépe, rozhodně volte jeden z těchto typů.