Helko

Myslíte i vy na koupi krejčovské panny?

Krejčovské figuríny, nazývané též krejčovské panny či busty, jsou nezbytnou pomůckou pro výrobce oděvů, švadlenky, šičky, krejčí, ale také pro profesionální módní návrháře. Bez nich totiž není možné nový oděv dokonale dotvořit. Je to stejné, jako když si necháte ušít šaty na zakázku a musíte dokonce až dvakrát na zkoušku. Krejčí, švadleny i návrháři zkrátka potřebují vytvářené modely na něčem zkoušet.

Výhodou dnešních moderních krejčovských figurín je to, že se nechají upravit na různé velikosti, takže si stačí pořídit jen jednu pannu a tu podle potřeby nastavovat na individuální rozměry; nastavení se provádí vstupními kolečky, na nichž jsou uvedeny velikosti.

business-1817472_960_720

Krejčovské panny bývají vyrobeny z plastu, což je velkou výhodou, neboť jsou lehké a snadno se přenášejí. Plast je potažen tenkou molitanovou vrstvou a na povrchu je vyměnitelná potahová textilie. Díky molitanu je figurína ještě lépe zaoblená, a navíc je možné do ní zapichovat špendlíky a tak si rozpracovaný oděv či některé jeho části prozatímně uchytit.

Aby mohla busta dobře stát, je ukotvena na kovovém nebo dřevěném podstavci. Některé krejčovské panny jsou určeny pro aranžování – ty bývají potaženy bílým nebo černým povlakem pro elegantní vzhled, jiné figuríny slouží výhradně k šití.

Různé druhy krejčovských figurín se využívají nejen v šicích a návrhářských dílnách, ale také i v prodejnách konfekce – šatstvo se na ně aranžuje, aby si zákazníci mohli utvořit dokonalou představu o konkrétním oblečení.

780638-3

Námi nabízené figuríny jsou vyráběny podle nejvyšších evropských standardů kvality, což zaručuje dlouhodobé a bezporuchové užívání. Jsou vhodné nejen pro profesionály, ale také pro domácí použití.

Vybranou krejčovskou pannu si můžete objednat na našem e-shopu, objednávku uhradíte platbou předem na náš účet, a my vám po připsání částky figurínu doručíme domů. A to nejpozději do 7 dnů. Na dobírku – tak jako jiné produkty – toto zboží zasílat nelze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup