Helko

Nejkratší cesta k novému domu


Jsou lidé, kteří si neumí představit že by žili celý život v bytě. Ne každý má ale možnost se osamostatnit a jít rovnou do rodinného domu. Většina lidí začíná v bytě, kde se snaží našetřit na to aby dostali hypotéku. Bez ní to totiž většinou nejde, a výstavbu domu či rekonstrukci je potřeba nějak financovat. Pokud nepatříte mezi ty co vydávají miliony, hypotéka nemine ani vás. Dále je potřeba sehnat si pozemek a stavba může začít. Spousta lidí si myslí že si dům zvládnou postavit sami svépomocí, ale je potřeba si uvědomit že to není jednoduché.

stavba domu

Pokud si chcete dům postavit sami, čeká vás spousta práce. Stavba domu závisí nejen na počasí, ale i na vašich častých možnostech. Možná si říkáte že tak ušetříte miliony, ale není to tak úplně pravda. Pro mnoho lidí je lepší si nechat postavit dům firmou. Stavba domu na klíč je dnes celkem běžná věc jak začít bydlet ve svém. Je to jednodušší, protože si jen vyberete dům který by se vám líbil, a my vám ho postavíme.

Co znamená na klíč?
Nemusíte se o nic starat. Seženete si pozemek, na kterém vám postavíme vybraný typ domu. Můžete mít jakýkoliv z mnoha typových projektů, které si můžete včetně půdorysů prohlédnout na našem webu. Dům vám postavíme od základů až po střechu. Pro klienty, kteří spěchají na stěhování máme v nabídce dřevostavby, které bývají dokončené v řádu několika týdnů. A za tuto dobu budete držet klíče od svého nového domova.

klíč k domu

Naše firma je pověstná svým přístupem ke klientům. Dodržujeme svoje závazky a sjednaný termín je pro nás něco co se snažíme splnit na 100 %. Výhodou u nás je, že si můžete chodit kontrolovat průběh stavby přímo na staveniště a díky tomu uvidíte jak váš dům roste. Podívejte se na hotové domy, abyste se mohli rozhodnout který z nich se vám bude nejvíce líbit. Stavíme moderní nízkoenergetické bungalovy.