Helko

Kvalitní kolagen

Collagen je velmi důležitou součástí našeho organismu, vlastně i celého těla. Díky collagenu jsme zdraví a taky máme kůži ve skvělé kondici. A nemyslete si, že collagen je skvělý jenom na naši krásu! To tedy ne. Collagen je opravdu vhodný pro lidi, kteří opravdu velmi hodně sportují a chtějí udělat něco více pro své klouby a kosti. Díky collagenu se nám i lépe hýbe a celý náš pohybový aparát je lepší, než kdybychom měli velmi málo collagenu. Já znám pár takových případů. Znám kamaráda, který niky nedal na zdravou výživu Víte, kdyby alespoň jedl normálně, ale on jedl opravdu nenormálně!

Collagen je pro mladou pleť super.

Hlavně dával přednost alkoholu, cigaretám a taky uzeninám, takže collagen měl brát kde? To tady v těchto věcech jistě není. A netrvalo dlouho, že měl kamarád pak problémy s klouby. Jeho zdravotní stav byl opravdu velmi špatný a musel později brát léky, který mu předepsal lékař. Ale nemyslete si, že tohle všechno měl jenom kvůli nedostatku collagenu. To ne. Je toho víc, protože jeho životní stav byl vážně špatný a až žalostný. Nevím proč, ale já bych se o své tělo velmi dobře starala a taky že to dělám. Já osobně hodně dbám o své zdraví a mám ráda, když o sebe můžu pečovat. mě to baví, a tak není nikomu divné, že mám doma velkou zásobu potravinových doplňků.

Collagen máme v tělo normálně.

Mám doma nejen výborný collagen, ale taky betakaroten a kyselinu hyaluronovou, který je perfektní s collagenem. A vy jste někdy collagen zkoušeli nebo měli? Myslím, že tím rozhodně nikdy nic nezkazíte. Collagen je tělu vlastní a má velmi dobré vlastnosti, které naše tělo jistě ocení. Myslím, že collagen je pro vás jistě ten správný potravinový doplněk, protože kdo by nechtěl vypadat dlouho dobře? Myslím, že hlavně my ženy chceme být mladé co nejdelší čas. Ovšem si ale nemyslete, že díky collagenu budete mladí nastálo. To ne. Taky vám collagen alespoň zajistí malou a zdravou pleť, která bude dlouho zářit mládím. I když se má stárnout s grácií, tak collagen bych nikdy nevynechala. Collagen je v našem těle normálně a ztráta ho je špatná. Doporučuji ho pravidelně doplňovat.